En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Test MP3

En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Test MP3

Download song En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Test MP3 you can download it for free at Mp3 Soul. Song details En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Test can you see the table, for the download link En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Test is below.

Title En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Test
Duration 11:26
File Format mp3
Mime Type audio/mpeg
Bitrate 128 kbps
Size 15.7 MB
Views 1,214,525x
Uploaded on 07 November 2018

Please click one of the buttons that works, if the download has not started, please click again until you can 😘

Download Mp3

Fırtınalı, karanlık bir gecede, elektriklerin kesildiğini ve evde yalnız olduğunuzu hayal edin. Aklınızdan neler geçerdi? Karanlıkta duyduğunuz tüm o ürpertici sesler? Evin çatısına düşen bir yıldırım? Evinize girmeye çalışan bir hırsız? Hayır mı? Hiçbiri mi? Hepimizin derinlerde yatan bir korkusu muhakkak var. Hadi gelin, sizinkini bulalım!

10 sorumuz var ve A, B, C ve D şıklarından birini seçmek için 10 saniyeniz olacak. Puanlarınızı toplamayı unutmayın çünkü sonuçları açıklarken ihtiyacınız olacak! Hazırsanız başlıyoruz…

ZAMAN BİLGİLERİ:
Soru #1 0:55
Soru #2 1:45
Soru #3 2:33
Soru #4 3:15
Soru #5 4:08
Soru #6 5:02
Soru #7 5:56
Soru #8 6:54
Soru #9 7:42
Soru #10 8:34

#gizlikorkular #kişiliktesti #gizlifobi

Müzik: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

ÖZET:
- Puanınız 100 ila 170 arasındaysa, en büyük korkunuz sevdiklerinizi kaybetmek. Aileniz sizin her şeyiniz. Ve onlarsız bir hayat düşünemiyorsunuz. Evet, kesinlikle düşüncesi bile korkutucu…

- Toplam puanınız 180 – 250 puan arasındaysa, en büyük korkunuz doğal afetler. Dünyamızın risk altında olduğunun farkındasınız ve devasa bir depremden ya da haberlerde gördüğünüz tsunamilerden ölesiye korkuyorsunuz.

- Puanınız 260 ila 320 arasında mı? Öyleyse ününüzü kaybetmekten korkuyorsunuz. Hayatınızı seviyorsunuz ve şimdiye kadar yaptıklarınızdan gurur duyuyorsunuz. Diğerlerinin fikirleri sizin için çok önemli. Ve bu fikirleri haksız çıkarmak istemiyorsunuz.

- Sonucunuz 330 – 400 puan arasındaysa, korkusuz olmalısınız! Evet, tıpkı herkes gibi muhtemelen sizi biraz ürküten şeyler vardır ama hepsi bu. Tebrikler doğrusu!

________________________

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Tags: #Gizli korkular #kişilik testi #korkular #fobiler #kişilik özellikleri #gerçekler #cadılar bayramı testi